LAJMI I FUNDIT/ Arrestohet këngëtarja shqiptare, më pas dërgohet në Spitalin Psikiatrik (FATO)

Diel, 18 November 2018 18:10

Është arrestuar ditën e sotme në Prishtinë, këngëtarja me origjinë nga Kukësi, e njohur ndryshe me emrin e artit si “Baby G”.

Burime të IndeksOnline mësojnë se artistja është kapur nga Policia e Kosovës me lëndë narkotike mbrëmjen e kaluar në Prishtinë.

Baby G, emri i së cilës është Gordana Kingji, është gjetur nga policia në gjendje shumë të rëndë. Kjo për shkak të përdorimit të madh të narkotikëve dhe përzierjes së tyre.

Pas arrestimit ajo është dërguar në QKUK, ku më pas është transferuar në Spitalin e Psikiatrisë. Këngëtarja vazhdon të qëndrojë ende aty, por nuk dihet gjendja e saj.

Baby G jeton në Londër, por aktivitetin e saj muzikor e ushtron në Kosovë. Ajo është aktive në treg prej disa vitesh tashmë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Eurostat: Veriu shqiptar më i varfëri në Europë

Aktualitet

Eurostat: Veriu shqiptar më i varfëri në Europë

Të ardhurat e banorëve të Veriut të Shqipërisë janë vetëm sa 24% e mesatares së shteteve të Bashkimit Europian (BE), duke e renditur atë në rajonin më të varfër të...

Policia e Elbasanit publikon listën më te rrezikshmit, ja kush janë më të kërkuarit(FOTO)

Aktualitet

Policia e Elbasanit publikon listën më te rrezikshmit, ja kush janë më të kërkuarit(FOTO)

Policia e Elbasanit në një postim në Facebook, ka publikuar listën e peronave më të kërkuar të këtij qarku. Këtë herë forcat e rendit kanë zgjedhur që mos të bëjnë shënim...

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

Globi

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

jë pallat në Bolonja është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotëm dhe për pasojë dy persona kanë humbur jetën si dhe dy të tjerë  janë në gjendje të rëndë. Siç...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!