Ish-banorja e Big Brother “nuk përmbahet", publikon foton e nxehte (FOTO)

Hënë, 19 November 2018 10:08

Ish-banorja e “Big Brother “nuk përmbahet, publikon FOTON +18

Ish-banorja e “Big Brother”, Xhensila Pere, është e njohur për postimet e saj provokuese që shpërndan në rrjetet sociale.

Këtë të shtunë, ajo postuar në “Instastory” një foto nga arkiva, ku shfaqet në një ditë vere me një bluzë të bardhë të lagur. Në imazhin e publikuar, ajo tregon thithkën e majtë.

Në foton e postuar në Instagram, nuk është shqetësuar aspak për të censuruar. Ndoshta t’ia tregojë fansave ka qenë qëllimi i saj.

Modifikuar më Hënë, 19 November 2018 11:07

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

Globi

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

jë pallat në Bolonja është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotëm dhe për pasojë dy persona kanë humbur jetën si dhe dy të tjerë  janë në gjendje të rëndë. Siç...

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Aktualitet

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Ky vit akademik është bërë më i shtrenjtë për të gjitha nivelet e studimit. Librat dhe mjetet shkollore kanë kushtuar më shumë që nga shtatori 2018 gjithashtu edhe shërbimet arsimore...

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Globi

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Rrëzimi i një peme ka rezultuar fatale për një çift në Selanik. Burrë dhe grua po punonin në kopshtin e oborrit të shtëpisë, kur një palmë aty u rrëzua duke...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!