Ledri Vula zbulon kë ka në shtrat

Tuesday, 20 November 2018 11:26

Reperi Ledri Vula njihet për dashurinë e tij ndaj qenit të familjes së tyre.

Familja Vula në familje e kanë mirëpritur edhe qenin e tyre të cilin ka kohë që e mbajnë dhe kujdesen për të.

Xheraldina Vula shpesh publikon foto në Instagram me të dhe shihet se ia kushton mjaft shumë kohën.

E kohën e lirë edhe Ledri Vula e kalon me qenin e tyre, madje lozë me të në shtrat. 

Këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimit të disa imazheve në Instastory, kurse dihet se Ledri e merr shpesh me veti qenin në ditët kur ka nevojë për relaks. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kush është shqiptari që u vra mbrëmë në Greqi

Aktualitet

Kush është shqiptari që u vra mbrëmë në Greqi

Një shqiptar ka mbetur i vrarë mbrëmjen e kësaj të mërkure në Greqinë fqinje. Ai u ekzekutua me një plumb në kokë, rreth orës 22:40, gjatë kohës që ndodhej i ulur në një...

Sytë tregojnë sa të stresuar jeni

Lifestyle

Sytë tregojnë sa të stresuar jeni

Shikimi në sytë e një personi mund të tregojë se sa i stresuar është. Ky është raporti i një studimi të realizuar së fundmi. Shkencëtarët kanë zbuluar se madhësia e bebëzave ndryshon...

Trenat përplasen kokë më kokë

Globi

Trenat përplasen kokë më kokë

Të paktën 7 persona humbën dhe mbi 40 të tjerë mbetën të lënduar si pasojë e përplasjes së dy trenave në Turqi. Aksidenti i rëndë ndodhi në një stacion hekurudhor...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!