Kjo video u bë virale sepse Britney...

Diel, 15 Prill 2018 19:26

Një video ku Britney Spears dhe i dashuri i saj kërcejnë është bërë virale.

Britney e veshur me një palë pantallona të shkurtra dhe i dashuri i saj pa bluze kanë dhënë një shfaqe tejet seksi për fansat e tyre.

I dashuri i saj është një instruktor palestre dhe shpesh ushtrohen sëbashku, kjo video ishte një pjesë e punës që bëjnë sëbashku.

Epo cfarë mund të themi, vetëm se duken shumë të ëmbël sëbashku.

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:15

Video

some days you just got to dance! @samasghari

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

400 familje pa drita e ujë në Lezhë, ja arsyeja

Aktualitet

400 familje pa drita e ujë në Lezhë, ja arsyeja

Më shumë se 400 familje janë lënë pa energji elektrike dhe pa ujë të pijshëm në Lezhë. Shkak për këtë janë bërë dy transformatorë, të cilët  kanë marrë flakë në fshatrat...

Presidenti Trump mban fjalim në Kombet e Bashkuara, kritikon ashpër Iranin

Globi

Presidenti Trump mban fjalim në Kombet e Bashkuara, kritikon ashpër Iranin

Presidenti amerikan Donald Trump, kritikoi ashpër Iranin në fjalimin e tij në Kombet e Bashkuara, duke ripërsëritur se vendimi i tij për t’u tërhequr nga marrëveshja ndërkombëtare për Iranin, ishte...

Vrasja e shqiptarit në SHBA, arrestohet autori i dytë

Aktualitet

Vrasja e shqiptarit në SHBA, arrestohet autori i dytë

Policia amerikane ka arrestuar një tjetër person, pasi dyshohet se ka lidhje me vrasjen e shqiptarit Grei Frashërit. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e 7 shtatorit në New York. Mediat...