Foto/ Dafina Zeqiri, më joshëse se kurrë

E Enjte, 06 December 2018 08:43

Këngëtarja simpatike, Dafina Zeqiri ka vendosur të pushojë pas koncerteve të njëpasnjëshme në Shqipëri, Kosovë dhe jo vetëm, duke shijuar kështu disa pushime mjaft të ngrohta në ishujt Maldive.

Ajo ka udhëtuar drejt ishujve ekzotikë së bashku me nënën dhe motrën e saj, por nuk kanë munguar aspak fotot në rrjete sociale nga ana këngëtares.

Dafina tregon mjaft qartazi linjat e saj perfekte në rrobabanjën që ajo ka veshur, ku të gjithë do ta kishin zili.

gfjdfggfjdfggfjdfg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mbërrijnë në Prishtinë automjetet ushtarake amerikane për ushtrinë e Kosovës

Bota Shqiptare

Mbërrijnë në Prishtinë automjetet ushtarake amerikane për ushtrinë e Kosovës

24 automjete ushtarake “Humvee” kanë ardhur nga Shtetet e Bashkuara, në Kosovë. Këto mjete pritet të jenë në dispozicion të Forcave të Armatosura të Kosovës, të cilat pritet të themelohen me...

Çifti shkodran përplaset për pronat, gruaja: Ja more tokat fëmijëve të tu për vëllain!

Aktualitet

Çifti shkodran përplaset për pronat, gruaja: Ja more tokat fëmijëve të tu për vëllain!

Pronat duket se vijojnë të jenë burim konflikti në shumë familje shqiptare. Këtë të diel, në rubrikën “Shihemi në gjyq” ishin bashkëshortët nga Shkodra, Suzana dhe Gasper Rrotaj. Shkaku ishte një...

Pedagogia e Fakultetit Histori-Filologji Lili Sula: Unë sot jam student!

Aktualitet

Pedagogia e Fakultetit Histori-Filologji Lili Sula: Unë sot jam student!

Me studentet protestues eshte bashkuar dhe pedagogia e Fakultetit Histori Filologji Lili Sula. Ne rrjetin social Fb znj.Sula shkruan:  - "Media mund të cungojë dhe tjetërsojë mendimin e një pedagogeje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!