Cardi B më në fund ka ndarë një foto vajzës se saj

E Enjte, 06 December 2018 13:00

Ka disa muaj që këngëtarja e njohur Cardi B dhe bashkëshorti i saj Offset kanë mirëpritur vajzën e tyre Culture në botë dhe duhet thenë se të gjithë kanë pritur me padurim të shohin fytyrën e bebit.

Në të njëjtën ditë ajo postoi një video në Instagram duke njoftuar ndarjen e saj nga Offset, Cardi ka postuar një foto të Culture dhe ajo duket kaq e adhurueshme.

Cardi ka thëne më parë se ishte e frikësuar për ndarjen e fotove në rrjetet sociale të Culture. “Ndonjëherë dua t’u tregoj njerëzve se sa e bukur dhe sa e çmuar është,” rrëfeu ajo. “Ajo është kaq e çmuar … Ka shumë njerëz që kanë mendje të çmendura, ju e dini, unë dua ta mbroj atë, ajo është dashuria ime”

Tani që Cardi më në fund ka ndarë një foto, shpresojmë se  do mund të shohim më shumë nga vogëlushja  e saj e vogël.

Screenshot 5 6 768x490

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mbërrijnë në Prishtinë automjetet ushtarake amerikane për ushtrinë e Kosovës

Bota Shqiptare

Mbërrijnë në Prishtinë automjetet ushtarake amerikane për ushtrinë e Kosovës

24 automjete ushtarake “Humvee” kanë ardhur nga Shtetet e Bashkuara, në Kosovë. Këto mjete pritet të jenë në dispozicion të Forcave të Armatosura të Kosovës, të cilat pritet të themelohen me...

Çifti shkodran përplaset për pronat, gruaja: Ja more tokat fëmijëve të tu për vëllain!

Aktualitet

Çifti shkodran përplaset për pronat, gruaja: Ja more tokat fëmijëve të tu për vëllain!

Pronat duket se vijojnë të jenë burim konflikti në shumë familje shqiptare. Këtë të diel, në rubrikën “Shihemi në gjyq” ishin bashkëshortët nga Shkodra, Suzana dhe Gasper Rrotaj. Shkaku ishte një...

Pedagogia e Fakultetit Histori-Filologji Lili Sula: Unë sot jam student!

Aktualitet

Pedagogia e Fakultetit Histori-Filologji Lili Sula: Unë sot jam student!

Me studentet protestues eshte bashkuar dhe pedagogia e Fakultetit Histori Filologji Lili Sula. Ne rrjetin social Fb znj.Sula shkruan:  - "Media mund të cungojë dhe tjetërsojë mendimin e një pedagogeje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!