Justin Bieber, godet me grushta një të panjohur

Hënë, 16 Prill 2018 13:36

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber është përfshirë në një incident në festën e organizuar nga Patrick Schwarzenneger.   

Bieber është përleshur me një person të panjohur, pasi ai kishte kapur nga fyti një vajzë.

Fillimisht, Justin dhe miqtë e tij tentuan të bisedonin me këtë person por pasi panë që ai nuk e lështonte vajzën, Justin e ka goditur për ta shpëtuar. Burime për “TMZ” kanë thënë se burri ishte i droguar dhe vajza ka qenë ish e dashura e tij. Pasi është larguar nga vendi i ngjarjes, është arrestuar. 

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 13:50

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...