E keni parë vajzën e John Legend me takat e mamit? Shikoni sa e ëmbël është Luna

Hënë, 16 Prill 2018 15:24
Luna dhe John Legend Luna dhe John Legend

E keni parë vajzën e John Legend me takat e mamit? Shikoni sa e ëmbël është vogëlushja Legend

Vajza e parë e çiftit John Legend dhe modeles Chrissy Teigen është një dashuri e vërtëtë.

John dhe Chriss postojnë shpeshherë foto dhe video të saj në profilet e tyre në Instagram, por kjo video ku Luna vesh takat e mamit dhe duket si një zonjushë e vërtetë është shumë qesharake.

Video është shpërndarë nga shumë faqe dhe është bërë virale.

Epo Luna e vogël di si të tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 16:16

Video

working on our peace sign!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

I hodhën granatë në lokal, zbulohen pamjet dhe e kaluara e errët e pronarit shqiptar

Aktualitet

I hodhën granatë në lokal, zbulohen pamjet dhe e kaluara e errët e pronarit shqiptar

Në orët e para të mëngjesit të kësaj të premteje, një lokal në lagjen “Partizani” në Elbasan u sulmua me një granatë. Në momentin kur granata është hedhur nga persona ende...

Dalin emrat e 12 personave më të kërkuar në Gjirokastër (FOTO)

Aktualitet

Dalin emrat e 12 personave më të kërkuar në Gjirokastër (FOTO)

Edhe ditën e sotme, Policia e Shtetit ka publikuar emrat dhe fotot e personave më të kërkuar për qarkun e Gjirokastrës. “Ja 12 personat e kërkuar në qarkun e Gjirokastrës. Policia...

Arratisja e Gruevskit përmes Shqipërisë, reagon Ministria e Brendshme e Malit të Zi

Bota Shqiptare

Arratisja e Gruevskit përmes Shqipërisë, reagon Ministria e Brendshme e Malit të Zi

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me kalimin e “fshehtë” të ish-kryeministrit Nikola Gruevski nga Maqedonia drejt Shqipërisë, e më tutje drejt Malit të Zi. Pas reagimit të palës shqiptare...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!