E mbani mend John Cena-n, ja cfarë i ka ndodhur yllit të wrestling

Hënë, 16 Prill 2018 15:58
John Cena John Cena

E mbani mend yllin e wrestling John Cena?

Së fundmi ai dhe e fejuara e tij prej 6 vitesh kanë njoftuar ndarjen e tyre.

Ata njoftuan në një deklaratë të përbashkët të dielën: “ Vendimi ishte shumë I vështirë por ne akoma ruajm dashuri dhe respect për njëri-tjetrin. Ne ju kërkojmë të respektoni privatësin tonë gjatë kësaj periudhe”.

Ndërkohë çifti kishte planifikuar dasmën në 5 Maj.

Cena tashmë 40 vjeç ndau në foto pas lajmit një foto me zemër të thyer dhe një citat ku shkruante” Ne ishim së bashku. Unë i harrova të tjerat”.

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 15:59

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Qytetarët denoncojnë radhë kilometrike në doganën e Kakavijës dhe Kapshticës

Aktualitet

Qytetarët denoncojnë radhë kilometrike në doganën e Kakavijës dhe Kapshticës

Radhë të gjatë kilometrike në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës në Gjirokastër. Një qytetare që ka dërguar pamjet pranë Ora News, thotë se ndodhet që prej orës 16:00 në...

101 vjeçarja ngatërron Merkel me zonjën e parë franceze

Globi

101 vjeçarja ngatërron Merkel me zonjën e parë franceze

Një ngjarje interesante ka ndodhur në Francë gjatë ceremonisë për të  përkujtuar 100 vjetorin e përfundimit të Luftës së Parë Botërore. Një grua 101-vjeçare ka ngatërruar kancelaren Angela Merkel me bashkëshorten...

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Aktualitet

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Një i moshuar ka humbur jetën pasditen e së hënës pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Klos të Cërrikut, ku mjeti drejtuar nga shtetasi me iniciale...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!