Erik Lloshi i “vë shqelmin” lidhjes 5-vjeçare, fejohet me bukuroshen bjonde

Hënë, 16 Prill 2018 15:58

Jeta private e Erik Lloshit ka qenë për një kohë të gjatë në qendër të vëmendjes së mediave e sidomos lidhja e tij me modelen Jola Progri. Pas 5 vitesh së bashku shtatorin e vitit të kaluar dyshja i dhanë fund. Ata fshinë nga Instagrami të gjitha fotot ku shfaqeshin bashkë dhe ndarjen e tyre e konfirmoi edhe vetë këngëtari pak më vonë.  Eriku tani ka shpallur fejesën me një vajzë tjetër me të cilën siç deklaroi në një intervistë për “Thumb”, është lidhur 1 muaj pas ndarjes nga Jola.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!