Kylie Jenner një 'ylber' i vërtetë

Hënë, 16 Prill 2018 17:41
Kylie Jenner Kylie Jenner

E keni parë si duket kylie Jenner kohët e fundit?

Pas një kohe të gjatë mungese për të fshehur shtatzaninë , kylie është shfaqur tepër provokuese dhe sensuale.

Kohët e fundit ajo i ka ndryshuar kaq shpesh ngjyrat dhe modelet e flokëve por përsëri është pëlqyer shumë nga fansat e saj.

Ja disa nga fotot që ka postuar së fundmi ylli i Kardashian në Instagram.

k1

k2

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 21:48

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vuçiq: Kemi përkrahjen e Kinës për Kosovën

Aktualitet

Vuçiq: Kemi përkrahjen e Kinës për Kosovën

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq sot në Pekin ka theksuar se Serbia e ka përkrahjen e plotë të Kinës lidhur me çështjen e Kosovës, transmeton Koha.net. “Ne përkrahim politikën e një...

Menaxhimi i mbetjeve, tarifat e qytetarëve do të rriten

Aktualitet

Menaxhimi i mbetjeve, tarifat e qytetarëve do të rriten

Menaxhimi i integruar i mbetjeve duket të jetë një sfidë më vete për Shqipërinë pavarësisht nismave të ndërmarra në lidhje me investimet në sektor. Një studim i fundit i publikuar nga...

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Politikë

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Shpëtim Idrizi, në një intervistë në Top Show, sqaroi pse PDIU-ja vendosi që të kalojë në opozitë. Por, përpara se të zbulonte pse u largua, Idrizi rikujtoi arsyen pse u bashkua...