Kryeministri i Rusisë suprizë Elhaidës, ja cfarë i dhuron…

Hënë, 16 Prill 2018 17:46

Mbetet ndër talentet që na ka bërë krenarë në arenën ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për Elhaida Danin, e cila 5 vite më parë rrëmbeu zemrat e gjithë italianëve pasi fitoi “The voice of Italy”. Momentalisht këngëtarja e njohur ndodhet në Rusi, ku po zhvillon karrierën atje. Ajo po merr pjesë në shfaqjen “Katedralja e Parisit”, në Pallatin e Kremlinit.

Elhaida i ka mahnitur të gjithë me performancën e saj, por jo vetëm publikun e thjeshtë. I mahnitur ka mbetur dhe kryeministri i Rusisë Dimitry Medvdev, i cili e ka surprizuar duke i dhuruar trëndafila të kuq. “E nderuar të marr këtë buqetë me lule nga kryeministri i Rusisë, zoti Medvedev, mbrëm pas shfaqjes”- shkruan Elhaida, krahas fotos me trëndafilat e dhuruar.

-640-0-5ad4b1b47ff8b_1.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...