Kylie Jenner, Rihana dhe shumë yje të tjera “zhvishen” në Coachella

Hënë, 16 Prill 2018 18:38

Kylie Jenner dhe shumë yje të tjera janë shfaqur shumë të zhveshura në festivalin disa ditor në Coachella.

Kylie e cila së fundmi ka lindur një vajzë Stormi, ka frekuentuar dy nga party-t e festivalit, e veshur mjaft sensuale dhe me ngjyra flokësh blu dhe rozë.k1

Ndërkohë, Bella Hadid ka postuar një foto në Snapchat, të njëjtën gjë ka bërë edhe Bella Throne.

bella

Po ashtu Iggy Azela ka treguar stilin e saj veror në festival.

Rihana ka bërë të njëjtën gjë, ja si duken yjet

rihana

 

 

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 21:46

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Aktualitet

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Policia greke ka zbuluar një parcelë kanabis dhe ka arrestuar dy shtetas shqiptarë, të moshës 48 dhe 33 vjeç, që akuzohen se ishin kultivuesit e bimës narkotike. Kjo parcelë ndodhej në...

“Një k*rvar”/ Pas Etilda Gjonit një tjetër rilindëse bëhet gazi i botës

Aktualitet

“Një k*rvar”/ Pas Etilda Gjonit një tjetër rilindëse bëhet gazi i botës

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, u bë gazi i botës pak ditë më parë, teksa fjalën “karshi” e ndau në rrokje ndërkohë që fliste nga foltorja e Kuvendit. Por duket se...

Operacioni “Sintetiku”, arrestohen dy amerikanë në Tiranë

Aktualitet

Operacioni “Sintetiku”, arrestohen dy amerikanë në Tiranë

Drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale ka njoftuar se dy amerikanë janë arrestuar në kuadër të operacioni “Sintetiku”. Të dy të arrestuarit akuzohen se prodhonin drogë sintetike në Tiranë. Te dy...