Vila e Pamela Anderson, si ‘parajsa’ mbi tokë

Tuesday, 17 Prill 2018 16:55
Pamela Anderson Pamela Anderson

Pamela Anderson është cilësuar si një femrat më të bukura dhe të njohura në showbizin botëror.

Sigurisht që fiziku e ka ndihmuar shumë aktoren që numëron një pasuri marramendëse.

Aktorja ka një vilë luksoze në Malibu të cilën e ka blerë në 2008, dhe kushton plotë 1.8 milionë dollarë.

Aktorja e ka rinovuar shtëpinë dhe ajo tashmë duket si një copë parajse mbi tokë.

Shikoni disa nga ambientet e shtëpisë, të cilët do t’ju lënë gojëhapur.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...