Floriana Garon e ‘prin’ për mirë shtatzania, ja si duket pas lindjes së vajzës

Tuesday, 17 Prill 2018 17:39
Floriana Garo Floriana Garo

Floriana garo, moderatorja që fitoi zemrat e të gjithëve gjatë kohës që prezantonte emisonin ‘’ Jo Vetëm Modë’’ ëshët bërë së fundmi nënë e një vajze.

Ajo ka postuar shumë pak nga jeta e saj personale kohët e fundit, por më në fund Floriana tregoi se sa e lumtur duket pas lindjes së vajzës.

Moderatorja ka postuar një ‘ SELFIE’ në Instagram ku duket tepër e qeshur dhe e ëmbël pas lindjes së vajzës.

Floriana nuk ka ndryshuar aspak, është zbukuruar edhe më shumë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Aktualitet

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Një i moshuar ka humbur jetën pasditen e së hënës pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Klos të Cërrikut, ku mjeti drejtuar nga shtetasi me iniciale...

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Bota Shqiptare

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Ministria e Brendshme maqedonase ka firmosur urdhër arrestin për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. Ky vendim erdhi pas njoftimit nga Gjykata Penala që nuk ka mundur të gjejë të akuzuarin Nikolla Gruevski për...

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Kulturë

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Aktori i njohur i humorit shkodran Besnik Çinari, pak ditë më parë luftoi për jetën, por tashmë ai e ka kaluar rrezikun, pas një ndërhyrje që pati në zemër. Ai...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!