Me ardhjen e pranverës ndryshon edhe Enca

E mërkurë, 18 Prill 2018 17:40

Enca Haxhia, historikisht është identifikuar për flokët e saj të gjatë e të zinj.

Por së fundmi këngëtarja shqiptare ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik.

Ndoshta edhe për shkak të ardhjes së verës, ajo ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e saj te flokëve ashtu siç nuk e kemi parë kurrë.

Enca është kthyer në një bjondinë shumë seksi.

Ajo ka postuar disa foto në Instagramin e saj dhe është pëlqyer shumë nga fansat.

enca

Modifikuar më E mërkurë, 18 Prill 2018 17:42

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Frashëri tradhëtar? Plasari: Ka mbaruar koha kur historia censurohej

Aktualitet

Frashëri tradhëtar? Plasari: Ka mbaruar koha kur historia censurohej

Studiuesi Aurel Plasari të mërkurën foli në lidhje me figurën e Mid’hat Frashërit dhe rolin e tij në Kongresin e Manastirit. Plasari u ndal tek ky moment i artë i historisë...

Spanja bën hapa para në njohjen e Kosovës

Aktualitet

Spanja bën hapa para në njohjen e Kosovës

Spanja do të lejojë atletët kosovarë të përdorin simbolet kombëtare, në një kompeticion të organizuar në shtetin iberik, edhe pse Madridi nuk e njeh ende pavarësinë e shtetit ballkanik. Kjo...

Leskaj: Më shumë transparencë në spitale

Aktualitet

Leskaj: Më shumë transparencë në spitale

Kontrolli i Lartë i Shtetit rendit katër flamuj të kuq përsa i përket nivelit të shërbimit shëndetësor në Shqipëri. Për të trajtuar më mirë ankesat duhet të ketë më shumë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!