Victoria Beckam festoi ditëlindjen, ja sa të ëmbël u treguan fëmijët

E mërkurë, 18 Prill 2018 18:17
Victoria Beckam Victoria Beckam

Viktoria Beckam është jo vetëm një femër me një karrierë të gjatë dhe të shkëlqyer por edhe një mama shembullore.

Dje Viktoria mbushi plot 44-vjeç dhe fëmijët e saj I bënë dhuratën më të ëmbël që mund të dëshirojë një grua.

Ato i dhuruan Viktorias kartolina të mbushura me fjalë dashurie dhe një ëmbëlsirë të bërë vetëm me fruta.

Epo Viktoria mund të bëjë xheloze çdo femër pasi ajo ka bashkëshortin dhe fëmijët më të ëmbël në botë.

v12

v 999

v 88

v 44

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!