Aktori i portokallisë feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

E Enjte, 19 Prill 2018 11:49

Aktori i njohur i portokallisë, Olsi Bylyku festoi dje ditëlindjen.

Ai është bërë i njohur për rolin e “ Kimikatit’’ , i cili është shumë i dashur për publikun.

Por ndoshta nuk e dinit se Olsi dje mbushi plot 20 vjeç dhe këtë e tregoi vetë aktori nëpërmjet një foto të postuar në Instagramin e tij.

Epo i urojmë aktorit edhe shumë vite të tjera, me humorin e tij aq të pëlqyer për publikun.

Modifikuar më E Enjte, 19 Prill 2018 12:06

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sekretariati i Energjisë, çështje kundër Shqipërisë për infrastrukturën, s’ka ndërlidhje me fqinjët

Aktualitet

Sekretariati i Energjisë, çështje kundër Shqipërisë për infrastrukturën, s’ka ndërlidhje me fqinjët

Sekretariati i Komunitetit të Energjisë ka hapur së fundmi një çështje kundër tre shteteve për pika të caktuara që nuk kanë respektuar në rregulloren 347 të vitit 2013. Mes tre...

Sigurimet, tregu me fitim – 7.5 milionë euro për vitin 2017

Aktualitet

Sigurimet, tregu me fitim – 7.5 milionë euro për vitin 2017

Të gjitha kompanitë e sigurimit të jo-jetës e mbyllën vitin 2017 me fitim. Sipas raportimeve financiare të subjekteve, rezultati i përgjithshëm për të gjitha kompanitë kishte vlerën e 958 milionë...

Koreja e Veriut dakord për të mbyllur rrjetin e raketave

Globi

Koreja e Veriut dakord për të mbyllur rrjetin e raketave

Kim Jong-un ka pranuar të mbyllë njërin prej vendeve kryesore të testimit dhe lëshimit të raketave të Koresë së Veriut. Lajmin e dha Presidenti koreano-jugor, Moon Jae-in pas takimit të përzemërt...