Ja ku ndodhet këto ditë Françeska e Big Brother

E Enjte, 19 Prill 2018 11:59

Ish banorja e Big Brother po edhe modele tashmë shumë e njohur në Shqipëri, Françeska Jaçe shpesh herë tregon jetën luksoze që bën.

Modelja poston foto nëpër udhëtimet që ndërmerr nëpër vende të ndryshme të botës.

Së fundmi ajo ndodhet në Hollandë, ku edhe ka postuar shumë foto në Instagramin e saj sa sensuale aq edhe të bukura.

Mesa duket Françeska po kënaqet shumë, por akoma nuk ka vendosur t’i tregojë fansave se me kë po i kalon këto ditë të magjishme në Amsterdam.

Modifikuar më E Enjte, 19 Prill 2018 12:05

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Renditja/ 10 më të pasurit në Shqipëri

Aktualitet

Renditja/ 10 më të pasurit në Shqipëri

Instituti Europian Pashko ka publikuar listën e 10 personave më të pasur në Shqipëri. Analiza është bazuar në të dhënat financiare zyrtare të deklaruara në institucionet shtetërore për 60 individët...

Kolaps në Kiev për shkak të borës

Globi

Kolaps në Kiev për shkak të borës

Për shkak të kushteve komplekse të motit dhe borës së madhe që bie nga ky mëngjes, në Kiev kanë ndodhur rreth 300 aksidente trafiku. Sipas agjencisë ukrainase Unian, nënkryetari i shërbimit...

Shpifi për taksat, Shkëlzen Berisha kërkon dënimin e Ballës

Aktualitet

Shpifi për taksat, Shkëlzen Berisha kërkon dënimin e Ballës

Sot është zhvilluar seanca e radhë në Gjykatën e Tiranës në lidhje me padinë e Shkëlzen Berishës ndaj kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Djali i Ish-kryeministrit Sali Berisha...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!