Me kë po e pi kafenë Blerim Destani?

E Enjte, 19 Prill 2018 12:11
Blerim Destani Blerim Destani

Blerim Destani, aktori i dashur kosovar jo vetëm për publikun shqiptar por edhe me një karrierë jashtë Shqipërisë, ka postuar një foto në Instagramin e tij.

Destani tregon se me kë po e pi kafenë e mëngjesit, pikërisht me babin e tij Lazim Destanin një biznesmen shumë i njohur në Maqedoni e Kosovë.

Të dy baba e bir, duket se po ia kalojnë shumë mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit, derisa edhe Blerimi ka ndarë këtë foto me fansat e tij.

Modifikuar më E Enjte, 19 Prill 2018 20:42

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

De Biazi: Ushqeheshin çuditshëm, autobuzi i ngjante diskotekës

Sport

De Biazi: Ushqeheshin çuditshëm, autobuzi i ngjante diskotekës

Ish-trajneri i Kombëtares, Xhani de Biazi ishte i ftuar në ceremoninë e 100-vjetorit të Federatës Italiane të Futbollit, krahas emrave të mëdhenj si Alegi, Mançini apo Ançini apo Ançeloti. Mes të...

Hillary Clinton do kandidojë sërish në 2020?

Globi

Hillary Clinton do kandidojë sërish në 2020?

Dy herë kandidate demokrate për presidente, Hillary Clinton do të tentojë sërish në garën për president të SHBA-ve në zgjedhjet 2020-ës. Lajmin e ka bërë me dije këshilltari i saj Mark...

Konflikti Izrael-Gaza shpërthen sërish

Globi

Konflikti Izrael-Gaza shpërthen sërish

Dhuna ka shpërthyer mes Izraelit dhe militantëve palestinezë në Gaza, një ditë pasi shtatë militantë dhe një ushtar izraelit u vranë gjatë një operacioni të fshehtë izraelit në Gaza. Militantët hodhën...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!