Xhesika Berberi magjepëse në Beverly Hills

E Enjte, 19 Prill 2018 13:24

Xhesika Berberi konsiderohet si një nga modelet më të bukura shqiptare. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon foto dhe video të ndryshme për ndjekësit dhe adhuruesit e saj.

Xhesika ka postuar së fundmi një foto në rrjetin social “Instagram” ku duket në formë perfekte fizike. Ajo mban të veshur një kostum plazhi në ngjyrë të kuqe teksa pozon e ulur në një pishinë.

 Modelja bukuroshe është duke ngjitur shkallët e karrierës së saj në botën e modës teksa jeton në SHBA.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Ta lëmë Ronaldon pa gjumë!”, policia rrethon hotelin e Juves në Valencia

Sport

“Ta lëmë Ronaldon pa gjumë!”, policia rrethon hotelin e Juves në Valencia

Policia e qytetit të Valencias është detyruar mbrëmë të rrethojë deri në orët e para të mëngjesit hotelin ku ka qëndruar Juventusi në këtë qytet, para sfidës së Ligës së...

SHBA: Kosova nuk mund të krahasohet me Republika Srbska

Bota Shqiptare

SHBA: Kosova nuk mund të krahasohet me Republika Srbska

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Bosnje dhe Hercegovinë, Maureen Cormack, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë ka thënë se politika e SHBA-ve është konsistente kur është në...

Tokat pa zot, fermerët në Gjirokastër nuk kanë certifikatë pronësie

Aktualitet

Tokat pa zot, fermerët në Gjirokastër nuk kanë certifikatë pronësie

Mijëra fermerë në të gjithë qarkun e Gjirokastrës nuk kanë një certifikatë pronësie për tokën që kanë në përdorim. Që prej vitit 2008 në të gjithë territorin me 7 bashki...