Njihuni me të dashurën “bombë” të Drake (Foto)

E Enjte, 19 Prill 2018 19:08

Drake është parë kohët e fundit në shoqërinë e Lateysha Grace, edhe pse thuhet se është i lidhur me këngëtaren Raye.

Një burim ka thënë për “The Sun” se këngëtari i famshëm po “monitoron situatën me të dyja femrat”, ndërsa Lateysha u ka thënë shoqeve të saj se do ta vizitojë së shpejti reperin në Los Angeles.

Lateysha ka një vajzë 2-vjeçare me Ben Charles, por ka një muaj që nuk poston një foto me të.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Aktualitet

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Një i moshuar ka humbur jetën pasditen e së hënës pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Klos të Cërrikut, ku mjeti drejtuar nga shtetasi me iniciale...

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Bota Shqiptare

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Ministria e Brendshme maqedonase ka firmosur urdhër arrestin për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. Ky vendim erdhi pas njoftimit nga Gjykata Penala që nuk ka mundur të gjejë të akuzuarin Nikolla Gruevski për...

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Kulturë

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Aktori i njohur i humorit shkodran Besnik Çinari, pak ditë më parë luftoi për jetën, por tashmë ai e ka kaluar rrezikun, pas një ndërhyrje që pati në zemër. Ai...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!