Dhurata Ahmetaj prezanton fansat me mamin

Premte, 20 Prill 2018 14:22
Dhurata Ahmetaj Dhurata Ahmetaj

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj nuk na e kishte prezantuar ndonjëherë mamanë e saj, por ajo qenka një yll i vërtetë.

Në një video që këngëtarja ka postuar në Instagramin e saj, fansat u habitën nga ngjashmëria dhe bukuria e nënës së Dhuratës.

Epo tani e morëm vesh se nga kush e ka trashëguar bukurinë pa operacione plastike Dhurata.

Modifikuar më Premte, 20 Prill 2018 14:24

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...