Lori Hoxha një fashioniste e vërtetë, por sa kushtojnë veshjet e saj?

Saturday, 21 Prill 2018 14:44
Lori Hoxha Lori Hoxha

Trashëgimtaria e njohur e Top Chanel dhe njëkohësisht një nga blogeret më të njohura në Instagram njihet për jetën e saj të luksit por jo vetëm.

Lori Hoxha është një fashioniste e vërtetë dhe kur vjen puna tek veshjet e shtrenjta dhe të bukura zor se mund t’ia kalojë ndonjë tjetër vajzë në Shqipëri.

Por ndoshta nuk e dinit, sa kushton një veshje e Lori Hoxhës.

Ja do jua tregojmë tani, sa harxhon milioneria shqiptare për disa nga veshjet e saj.

Një pallto e markës së njohur Fendi e blerë nga Lori kushton 2.025 euro, ndërsa një çantë Gucci 1.700 euro.

Lori harxhon për një palë shapka Gucci plot 850 euro.

Të gjithë e njohim tashmë, fiksimin e Lorit për firmat e shtrenjta.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ja cilat janë ushqimet që nuk duhet të blini nëse kanë këto fjalë në etiketë

Aktualitet

Ja cilat janë ushqimet që nuk duhet të blini nëse kanë këto fjalë në etiketë

Kujdesi më i mirë për veten është të siguroheni nëse trupi juaj ushqehet siç duhet. Por për ta bërë këtë, ju duhet të dini se cilat ushqime të shmangni. Këta...

Trump: SHBA shqyrton rritjen e pranisë amerikane në Poloni

Globi

Trump: SHBA shqyrton rritjen e pranisë amerikane në Poloni

Presidenti Donald Trump tha të martën se po shqyrton me shumë seriozitet shtimin e pranisë së trupave amerikane në Poloni. Ai i bëri komentet në Shtëpinë e Bardhë, gjatë takimit me...

Vuçiq: Kemi përkrahjen e Kinës për Kosovën

Aktualitet

Vuçiq: Kemi përkrahjen e Kinës për Kosovën

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq sot në Pekin ka theksuar se Serbia e ka përkrahjen e plotë të Kinës lidhur me çështjen e Kosovës, transmeton Koha.net. “Ne përkrahim politikën e një...