Brad Pitt prezanton të dashurën, ska lidhje me Hollivudin

Saturday, 21 Prill 2018 16:34

Ajo quhet Neri Oxman dhe raportohet se është e dashura e re e aktorit të njohur Brad Pitt. Ky i fundit duket se e ka kaluar shokun e divorcit me Angelina Jolie, me ët ciëln ka pesë fëmijë, tre tyret dhe dy të adoptuar.

 

 

Mediat e huaja raportojnë se 42-vjeçarja është e dashura e re e aktoprit të njohur. Ajo është një femër jo vetëm e bukur, por dhe e zgjuar dhe më shumë klas, pasi Oxman arkitekte dhe petagoge në Univers dhe mban titullin Doktor.

Deri pak kohë më parë, 42-vjeçarja me origjina nga Izraeli ishte e martuar me një miliarder shumë më të madh në moshë. Por tashmë duket se ajo ka nisur një romancë me aktorin e njohur Pitt, dhe mund të kthehen në një nga çiftet më interesantë. Mendohet se çifti është njohur një vit më parë në Afrikën e Jugut.

“Ai është i hipnotizuar nga intelekti i saj, filozofia e saj e ftohtë në jetë dhe dashuria e tyre e përbashkët për artet dhe dizajnin” thotë një burim pranë tyre për Us Weekly.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...