Kourtney Kardashian pozon për Vogue

Saturday, 21 Prill 2018 16:37

Kourtney Kardashian nuk ka qenë kurrë më mirë sesa tani.

Ylli i televizioneve dhe nëna e tre fëmijëve ka pozuar nudo për V Magazine.

39-vjeçarja ka vënë në pah linjat e saj perfekte dhe tregoi se mosha për të është thjesht një numër.

Kourtney foli për bashkëpunimin e saj me motrën e vogël Kylie për saj kozmetike Kylie Cosmetics.

Ajo pozoi për të promovuar koleksionin e ri të kozmetikës dhe dukej shumë seksi.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Durrës, arrestohet mjeku dhe shoferi, bënin kontrabandë me ambulacën

Aktualitet

Durrës, arrestohet mjeku dhe shoferi, bënin kontrabandë me ambulacën

Një mjek dhe një shofer janë arrestuar nga policia e Durrësit pasi akuzohen për kontrabandë mallrash. Policia thotë se pas një hetimui 2 mujor u finalizua operacioni "Cigarettes", duke vënë në...

"Opozita do të dalë shumë shpejt në rrugë"

Politikë

"Opozita do të dalë shumë shpejt në rrugë"

Për herë të parë, një lider i partive të opozitës ka treguar se çfarë diskutohet në mbledhjet me dyer të mbyllura. Duke folur në studion e SYRI.net, Kryemadhi ka treguar se...

Ndalohen ish-drejtori i Spitalit Berat dhe juristi

Aktualitet

Ndalohen ish-drejtori i Spitalit Berat dhe juristi

Ne kuader te nje procedimi penal te vitit 2018 jane ndaluar shtetasit Idlir Frasheri , ish Drejtor i Spitalit Rajonal Berat, i dyshuar për veprën penale te “Shperdorimi i detyres...