Kejvina Kthjella zhvishet, ja komentet qesharake të fansave (Foto)

Saturday, 21 Prill 2018 17:12

Kejvina Kthella vajza bukuroshe që shoqëron Ermal Mamaqin çdo të shtunë në emisionin “Xign me Ermalin” . Ajo gjithmonë ka rënë në sy për trupin e saj të bukur format seksi.

Bukuroshja, e cila ka pasion edhe modelingun, ka postuar një foto në Instagramin e saj ku tregon gjoksin e saj të majtë. Kaq ka mjaftuar që fansat të shpërthejnë me komente.

Ai që bie më shumë në sy, është komenti i Ermal Mamaqit i cili shkruan: “Kejvina të ka dalë gjoksi i majtë.” Ky koment ka marrë shumë të qeshura nga ndjekësit e Kejvinës. Ndërsa përgjigja epike e saj për Ermalin ishte: “M’trego ti mu të majtën”.

Një tjetër koment pikant ishte ai i aktores Anna Lika. “Kejvina do bohesh meme… sorry!!! ”Ndërkohë që përgjigja që vjen nga Kejvina ishte: “Ana Lika unë jam nana.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Organizata Botërore e Shëndetësisë: Alkooli shkakton një në 20 vdekje në mbarë botën

Aktualitet

Organizata Botërore e Shëndetësisë: Alkooli shkakton një në 20 vdekje në mbarë botën

  Në mbarë botën, alkooli është shkaku kryesor i më shumë se një deri në 20 vdekje, ku tre të katërtat e tyre janë meshkuj, ka treguar së fundmi një raport...

Gjermania të ndërmjetësojë për njohjen e Kosovës

Bota Shqiptare

Gjermania të ndërmjetësojë për njohjen e Kosovës

Në një intervistë ekskluzive për Deutsche Wellen, deputetja gjermane liberale Renata Alt kërkon nga qeveria gjermane që të bëjë më shumë presion për njohjen e Kosovës. Ajo nuk e mbështet...

Kapet ‘skifteri’ shqiptar, bashkëpunëtorët largohen si në filma

Aktualitet

Kapet ‘skifteri’ shqiptar, bashkëpunëtorët largohen si në filma

Një shqiptar është vënë në pranga, ndërsa dy të tjerë i kanë shpëtuar policisë. Ngjarja ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme, ku këta persona, identiteti i të cilëve nuk bëhet i...