Eni Koçi me këngë të re, ja si njofton fansat

Saturday, 21 Prill 2018 19:43
Eni Koci Eni Koci

Këngëtarja ka punuar disa projekte radhazi, të cilave ia ka bashkëngjitur edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Përmes një videoje të postuar në rrjete sociale, Eni shfaqej e stërlodhur në studio  ashtu siç nuk e kemi parë asnjëherë, duke punuar këngën e re.

Ajo ka paralajmëruar se shumë shpejt do ta lansojë këtë projekt, për të cilin ka bashkëpunuar me “United Records”.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Eni është “Edhe Sot”, ndërsa krahas muzikës njihet për format perfkete trupore. 

Modifikuar më Saturday, 21 Prill 2018 19:48

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!