Ja filmi që risjell Jennifer Lopez në rolin e aktores

Tuesday, 24 Prill 2018 15:22

Këngëtarja Jennifer Lopez, është ndër më të njohurat jo vetëm si këngëtare por edhe në fushën e aktrimit.

Ndër vite JLo ka marrë role të rëndësishme në filma mjaft të njohur për publikun.

Ajo i rikthehet përsëri profesionit të aktores me një tjetër rolë, të cilën e ka bërë të ditur për fansat nëpërmjet një fotoje.

Second Act është titulli i filmit , ku JLO vjen si një zonjë e vërtetë.

Së shpejti JLO do të publikojë edhe albumin në gjuhën spanjolle, ku pjesë e tij do të jetë edhe hiti “ Amor Amor Amor”.

Capture

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

De Biazi: Ushqeheshin çuditshëm, autobuzi i ngjante diskotekës

Sport

De Biazi: Ushqeheshin çuditshëm, autobuzi i ngjante diskotekës

Ish-trajneri i Kombëtares, Xhani de Biazi ishte i ftuar në ceremoninë e 100-vjetorit të Federatës Italiane të Futbollit, krahas emrave të mëdhenj si Alegi, Mançini apo Ançini apo Ançeloti. Mes të...

Hillary Clinton do kandidojë sërish në 2020?

Globi

Hillary Clinton do kandidojë sërish në 2020?

Dy herë kandidate demokrate për presidente, Hillary Clinton do të tentojë sërish në garën për president të SHBA-ve në zgjedhjet 2020-ës. Lajmin e ka bërë me dije këshilltari i saj Mark...

Konflikti Izrael-Gaza shpërthen sërish

Globi

Konflikti Izrael-Gaza shpërthen sërish

Dhuna ka shpërthyer mes Izraelit dhe militantëve palestinezë në Gaza, një ditë pasi shtatë militantë dhe një ushtar izraelit u vranë gjatë një operacioni të fshehtë izraelit në Gaza. Militantët hodhën...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!