Klea Huta na prezanton me babain, ja sa ngjajnë të dy

Tuesday, 24 Prill 2018 15:34

Klea Huta është përfolur shpeshherë në media, duke qenë një nga aktoret më të bukura dhe të talentura.

Për këtë arsye aktorja, ka vendosur të jetë shumë e rezervuar për jetën e saj private.

Aq private sa edhe lidhjen e saj me Elgit Dodën e bëri të ditur për publikun shumë muaj më vonë.

Kështu ka vepruar aktorja edhe me familjen e saj, duke e mbajtur sa më të fshehur nga sytë e medias.

Por papritur Klea ka vendosur të ndajë me fansat një foto të babit të saj në moshë shumë të re, ku shkruan “ Babai im simpatik, 18 vjeç”.

Epo tani e kuptuam nga cili e ka trashëguar bukurinë Klea.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!