Aktori i njohur bëhet baba, ja fjalët e ndjera për të bijën

Tuesday, 24 Prill 2018 15:55
The Rock The Rock

Aktori i njohur si “ The Rock” është bërë baba për herë të tretë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vet aktori duke postuar një foto ku mban vajzën e sapo lindur në kraharor.

Aktori emri i vërtetë i të cilit është Dwayne Johnson është i martuar me Laura Hashian me të cilën ka tre vajza.

Ai i ka shprehur bashkëshortes respektin e madh që ndjen dhe e falenderon për vajzën e bukur që i ka dhuruar.

"I bekuar dhe krenar që erdhi në jetë një tjetër vajzë e fortë. Tiana Gia Johnson erdhi në këtë botë si një forcë e natyrës dhe mami Lauren e lindi si një rockstar. Unë jam rritur dhe rrethuar gjithë jetën nga gra të forta, por pasi asistova në lindjen e Tias, është e vështirë të shpreh dashurinë, respektin dhe admirimin që kam për Lauren dhe të gjitha mamatë. Është kritike të jesh pranë gruas tënde kur ajo është duke lindur, të jesh aq mbështetës sa mundesh. T’i mbash duart, t’i mbash këmbët, çfarë do që mundesh të bësh. Por nëse do vërtet të kuptosh momentin më të fuqishëm që jeta ofron, shiko fëmijën tënd kur të lindë, ka shkruar aktori.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Politikë

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kreu i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të territoreve mes Serbisë dhe Kosovës. Lulzim Basha akuzoi...

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Politikë

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Ditët e fundit Policia e Shtetit ka vënë në pranga bandën e Bajrajve, që ishte akuzuar shpesh nga opozita si një bandë kriminale që ka marrë kontrollin e Shkodrës dhe...

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...