Gigi Hadid ka një konkurente të fortë, ja kush është ajo

Tuesday, 24 Prill 2018 16:15

Yolanda Hadid, mamaja e yllit të pasarelave Gigi Hadid i vodhi të gjithë vëmendjen të bijës në festën e saj të ditëlindjes.

Yolanda është një ish modele dhe vajzat po ndjekin hapat e saj, por edhe pse 54 vjeçe ajo është një yll i vërtetë.

Ish modelja kishte veshur një fustan në ngjyrë ari, të puthitur pas trupit duke ia treguar format shumë bukur, aq sa la edhe në ‘ hije’ të bijën që kishte ditëlindjen.

Epo mosha për Yolandën nuk do të thotë asgjë, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Studimi: Nëse postoni foto me këtë ngjyrë, merrni më shumë like

Lifestyle

Studimi: Nëse postoni foto me këtë ngjyrë, merrni më shumë like

Kur Followersat tuaj  janë duke kaluar nëpër postimet tuaja në Instagram, keni vetëm një sekondë, nëse jeni me fat, të kapni vëmendjen e tyre. Por kërkimet tregojnë se ngjyrat në...

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Aktualitet

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Për pak sa nuk përfundoi në tragjedi aksidenti i sotëm në Qafë Thanë me autobusin ku udhëtonin rreth 20 nxënës nga rrethi i Fierit. Për të shmangur rënien në humnerë...

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Globi

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Kryeministrja britanike Theresa May i doli në mbrojtje projekt-marrëveshjes së saj të debatueshme për çështjen Brexit, duke i bërë thirrje publikut britanik ta mbështesë atë. Kritikët brenda partisë, të cilët ankohen...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!