“Bllokojini ata edhe në rrjetet sociale”, Dua Lipa sqaron keqkuptimin për “Rules”

Tuesday, 24 Prill 2018 16:37

Dua Lipa, këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila po korr sukses në mbarë botën, dhe po shijon frytet e një karriere në rritje, ka sqaruar të gjithë zërat që lidhen me këngën e saj “Rules”. Ajo është “akuzuar” se i urren meshkujt dhe se mesazhin për ta., e ka dhënë pikërisht në këngën “Rules”.

Në një intervistë për “Teen Vogue”, këngëtarja ka folur për suksesin e këngës dhe ka sqaruar keqkuptimet nga fansat.

Dua e ka kundërshtuar këtë dhe ka shtuar se kjo këngë është bërë për rregullat që duhet të ketë mes shoqeve.” – u shpreh këngëtarja.

Gjatë intervistës ajo gjithashtu ka shtuar duke qeshur edhe një rregull të ri, përveç atyre të këngës.

“Bllokojni ata edhe në rrjetet sociale.

“Rules” është një nga këngët e Dua Lipës që ka korrur sukses të jashtëzakonshëm dhe arriti të thyente rekorde në Mbretërinë e Bashkuar, Holandë, Belgjikë, Irlandë e shumë vende të tjera.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Politikë

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kreu i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të territoreve mes Serbisë dhe Kosovës. Lulzim Basha akuzoi...

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Politikë

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Ditët e fundit Policia e Shtetit ka vënë në pranga bandën e Bajrajve, që ishte akuzuar shpesh nga opozita si një bandë kriminale që ka marrë kontrollin e Shkodrës dhe...

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...