Foto/ Marina Vjollca e lumtur në krahët e Getit

Tuesday, 24 Prill 2018 19:15

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një nga çiftet më të dashura dhe më të përfolura të showbizit.

Por shumë rrallë e shohim çiftin të postojë foto së bashku.

Edhe pse të dy janë shumë aktiv në Instagram , duke postuar foto nga jeta e tyre private apo dhe thjesht për t’i lajmëruar fansat në lidhje me projekte të ndryshme.

Së fundmi Marina ka ndarë një foto ku është dhe bashkëshorti i saj Getoari.

Edhe pse ka kaluar disa kohë nga dasma e tyre përrallore, çifti duket si në momentet e para, të lumtur dhe shumë të dashuruar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtrenjtohen sërish apartamentet në Tiranë, rritja varion nga 20-30%

Aktualitet

Shtrenjtohen sërish apartamentet në Tiranë, rritja varion nga 20-30%

Çmimet e apartamenteve në Tiranë po shtrenjtohen sërish me 15 deri në 30%, sipas një vëzhgimi të fundit që bëri Monitor në tregun e pasurive të paluajtshme në kryeqytet. Në Komunën...

Lista/ Shtetet që nuk lejohet të “fluturojnë” në SHBA

Globi

Lista/ Shtetet që nuk lejohet të “fluturojnë” në SHBA

Vitet e fundit udhëtimet nga ajri janë preferuar gjithnjë e më shumë duke pësuar një rritje të konsiderueshme në mbarë botën. Më shumë se katër miliardë njerëz udhëtuan nga ajri...

Greqia e katërta për tatimin mbi pronën në BE,  rënie të thellë në investime

Globi

Greqia e katërta për tatimin mbi pronën në BE,  rënie të thellë në investime

Greqia mban vendin e katërt në BE në lidhje me tatimin më lartë të pronës, sipas një studimi të kryer nga Fondacioni për Hulumtime Ekonomike dhe Industriale, ose IOBE. Studimi gjithashtu...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!