Foto/ Postimi i fundit i Kim Kardashian çmend fansat, ja arsyeja

Tuesday, 24 Prill 2018 19:43
Kim Kardashian Kim Kardashian

E keni parë foton e fundit që ka postuar Kim?

Kim shquhet për foto provokuese dhe shpeshherë poston foto të tilla në Instagram, ku shumë fansa janë çmendur nga hiret e saj.

Ajo ka postuar përsëri një foto ku duket shumë provokuese me gjoksin jashtë, ndoshta për të treguar edhe që nuk përdor photoshop, duke qenë se ylli i serialit “ Keeping up ëith Kardashians” është akzuar shpesh për një gjë të tillë.

Kim është e martuar me rreperin Kanye west dhe kanë tre fëmijë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...