Paris Hilton poston foto gjysëm nudo në Instagram

E mërkurë, 25 Prill 2018 09:34

Paris Hilton ka postuar së fundmi në rrjetin social "Instagram" një foto tejet provokuese dhe seksi. Bukuroshja bjonde shfaqet e shtrirë në dysheme pothuaj krejtësisht nudo pasi mban veshur vetëm mbathjet dhe gjoksin e mbulon me duar. Nëpërmjet këtij postimi 37-vjecarja ka arritur më së miri të tregojë format e saj perfekte trupore duke marrë kështu shumë komente nga ndekësit e saj.

Screenshot 1

Modifikuar më E mërkurë, 25 Prill 2018 13:12

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!