Foto/ JLo shkëlqen në mbrëmjen Gala

E mërkurë, 25 Prill 2018 15:25

Jennifer Lopez shkëlqeu në mbrëmjen gala, ku e veshur me një fustan të gjatë në ngjyrë ari dukej si një mbretëreshë e vërtetë.

Këngëtarja 48 vjeçare, e kishte kombinuar fustanin me një palë sandale dhe me një tualet shumë natyral duke mos e treguar fare moshën e saj.

Vathët dhe byrzylykët prej diamanti të saj dhe unazat e shumta e çuan në një tjetër dimension look-un e saj sharmant.

Modifikuar më E mërkurë, 25 Prill 2018 15:33

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...