Ish-misi mesazh Ramës: Rregullo rrugët

E mërkurë, 25 Prill 2018 15:33

Ish-missi shqiptar Xhensila Pere ka pasur një ditë jo fort të këndëshme sot.

Ajo ka hedhur një foto në Instagramin e saj, ku shikohet goma e çarë e makinës.

Por Xhensila ka një mesazh për Ramën, ajo ka shkruar në foto “ Xhaxhi Edi rama rregullo rrugët”.

Epo fjalët e misit me siguri që kanë rënë në veshin shurdh pasi Rama nuk ndodhet fare në shqipëri por në Berlin.

xhensila

Modifikuar më E mërkurë, 25 Prill 2018 16:22

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Politikë

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kreu i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të territoreve mes Serbisë dhe Kosovës. Lulzim Basha akuzoi...

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Politikë

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Ditët e fundit Policia e Shtetit ka vënë në pranga bandën e Bajrajve, që ishte akuzuar shpesh nga opozita si një bandë kriminale që ka marrë kontrollin e Shkodrës dhe...

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...