Ja çfarë risie ka sjellë Riri

E mërkurë, 25 Prill 2018 15:42

Rihanna përveçse një këngëtare e famshme dhe ndër më të paguarat në botë ka treguar edhe që është një biznesmenë e zonja.

Ajo ka linjën e saj të make up-it dhe së fundmi këngëtarja ka nxjerrë në treg edhe koleksionin e saj të të brendshmeve, të cilin ka vendosur që ta reklamojë vetë.

Nëpërmjet një fotoje tejet provokuese në Instagramin e saj, ajo ka treguar një nga veshjet e koleksionit.

30-vjeçarja ka veshur një bady rozë me dekolte tepër të hapur, duke mos lënë shumë vend për të imagjinuar.

Modifikuar më E mërkurë, 25 Prill 2018 16:20

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sekuestrohen mbi 4 mijë paketa cigare e miliona lekë, dy në pranga

Politikë

Sekuestrohen mbi 4 mijë paketa cigare e miliona lekë, dy në pranga

Një sasi prej 4100 copë paketa cigaresh dhe një shumë e konsiderueshme parash prej më shumë se 4 milionë lekësh, janë sekuestruar nga policia gjatë një operacioni të koduar "Ndjekja". Në...

Nishani: Qeveria nuk njeh asnjë kufi, amendimi i ligjit për TK nuk bëhet pa votimin e Dekretit

Politikë

Nishani: Qeveria nuk njeh asnjë kufi, amendimi i ligjit për TK nuk bëhet pa votimin e Dekretit

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka reaguar ndaj amendamenteve të ligjit për 'Teatrin' që mazhoranca miratoi gjatë ditës së djeshme. Ky akt, shkruan Nishani, e ka përdhosur përfundimisht parlamentarizmin dhe shtetin ligjor, pluralizimin...

Dramatike/ I refuzohet azili, babai shqiptar kërcënon se do hedh fëmijët nga ballkoni

Aktualitet

Dramatike/ I refuzohet azili, babai shqiptar kërcënon se do hedh fëmijët nga ballkoni

Dramat e shqiptarëve të cilëve iu është refuzuar azili në Gjermani vazhdojnë t ë shtohen. Pak ditë pasi një kryefamiljar shqiptar humbi jetën duke u hedhur nga një urë në...