“Bie” Kim, ja kush është vajza me të pasmet më të bukura në botë

E Enjte, 26 Prill 2018 15:50

Është ruse, por tiparet e saj nuk ngjajnë aspak të tilla. Bukuroshja e famshme, asesi nuk e ka ndërmend të ndalet. Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës në llogarinë e saj në Instagram. Ajo po përflitet në botën e Showbizit, si modelja e cila ka të pasmet më të bukura në botë. Epo, Kim, “shkëlqimi” yt duket sikur po bie, tani është rradha e bukuroshes ruse...

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!