Fotot e fundit të Norës, çmendin fansat

E Enjte, 26 Prill 2018 17:33

Këngëtarja Nora Istrefi është shquar gjtihmonë për format e saj trupore.

Ajo përveçse një këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun, është edhe një femër shumë seksi.

Së fundmi këngëtarja ndodhet në Dubai me motrën e saj Erën dhe bashkëshortin Robertin.

Ajo ka postuar disa foto të nxehta në profilin e saj në Instagram, ku është duke qëndruar buzë pishinës e veshur me një bikini të kuq.

Këngëtarja duket mjaft bukur dhe është pëlqyer shumë nga fansat.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“E konsideroja si vëlla, derisa më përdhunoi për 12 ditë” Rrëfimi rrëqethës i shqiptares

Aktualitet

“E konsideroja si vëlla, derisa më përdhunoi për 12 ditë” Rrëfimi rrëqethës i shqiptares

Miqësia është e shenjtë dhe e shtrenjtë, por jo në të gjitha rastet. Një vajzë nga Lezha, por prej kohësh banuese në Tiranë, ka rrëfyer për JOQ.al dramën e saj, teksa shoku...

Një vullkani i rrezikshëm kërcënon Europën

Globi

Një vullkani i rrezikshëm kërcënon Europën

Një vullkan i konsideruar si “tejet i rrezikshëm”, mund të shpërthejë nga momenti në moment. Sipas shkencëtarëve, vullkani Katla, që ndodhet në Islandë, po shfaq shenja të dukshme që tregojnë...

Eraldi kërkon ndihmë; I riu nga Kuçova do punë dhe kurim për të motrën

Aktualitet

Eraldi kërkon ndihmë; I riu nga Kuçova do punë dhe kurim për të motrën

Jeta është bërë më e vështirë për një të ri nga një fshat i Kuçovës. Eraldit i vdiq i ati dhe vuajtjet që kanë nisur që në moshën 14-vjeçare tani...