Ja ku po i kalon pushimet Rike Roçi

E Enjte, 26 Prill 2018 17:46

Rike Roçi u bë e njohur nga Big Brother, dhe fama e saj vazhdon edhe pas kësaj kohe pasi vajza bukuroshe shpeshherë përflitet në portalet e lajmeve për fotot provokuese dhe bukurinë e saj.

Rikja mori pjesë në Dancing ëith the Stars ku u eleminua në javën e shtatë, dhe tani mesa duket ka vendosur të kalojë disa ditë të qeta në Francë.

Ajo ka postuar një foto në Instagramin e saj, nga pushimet në Francë por nuk ka treguar me kë po i kalon këto ditë, edhe pse e ka pranuar prj kohësh se ndodhet në një lidhje.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!