Rikthehet Klea Huta, kësaj here në një tjetër televizion

E Enjte, 26 Prill 2018 18:13

Pas një periudhe pushimi, Klea Huta do të rikthehet sërish në ekranin e televizionit.

Mesa duket, bukuroshja e ekranit nuk do të jetë më pjesë e  televizionit “Klan”.

Emisioni i mëngjesit “Chaud Patate” në “Radio NRG” dha lajmin se Klea do të nisë së shpejti një emision të ri në televizionin “Top Channel”, por ende nuk janë bërë të ditur detajet e projektit të ri.

Më herët, Klea Huta moderonte projekte të rëndësishme në televizionin “Klan” si “Gjeniu i Vogël”, “Maratona e Këngës Popullore”, etj. P

Ndërkohë, të gjithë presim me padurim edhe projektin e fundit muzikor të Kleas me titull “Bla Bla Bla”.

Kohët e fundit ajo është përfolur shumë dhe për lidhjen me kompozitorin e njohur Elgit Doda, duke u konsideruar si një nga çiftet më të bukur të showbizit shqiptar.

elgit doda 1 e1507711942935 780x439

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova e Serbia akuzojnë njëra-tjetrën për moszbatim të marrëveshjeve

Bota Shqiptare

Kosova e Serbia akuzojnë njëra-tjetrën për moszbatim të marrëveshjeve

Zbatimi i marrëveshjeve të arritura në kuadër të dialogut në mes Prishtinës dhe Beogradit me lehtësimin e Bashkimit Evropian në Bruksel, vlerësohet në mënyra të ndryshme nga palët në negociata. Kryesisht...

E pabesueshme! Mësoni sa ka shkuar trashësia e dëborës në këtë fshat të Shqipërisë

Aktualitet

E pabesueshme! Mësoni sa ka shkuar trashësia e dëborës në këtë fshat të Shqipërisë

Kjo ka qenë situata në orët e mesditës, ndërsa në mbrëmje në Dardhë trashësia e borës arriti në një metër, duke krijuar vështirësi të mëdha në lëvizjen e automjeteve. Edhe pushuesit...

Anglia përmbys Kroacinë, kualifikohet në “final four”

Sport

Anglia përmbys Kroacinë, kualifikohet në “final four”

Anglia ka arritur të marrë pikët e plota ndaj nënkampionit të botës, Kroacisë në kuadër të Ligës së Kombeve, duke siguruar plasmanin në “final four”. Kroacia doli së pari në epërsi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!