Foto/ Victoria Beckham tregon mëngjesin e saj

E Enjte, 26 Prill 2018 18:48

Victoria Beckam është nja stilistet më të famshme dhe të njohura, e cila shpesh përflitet për linjat e saj tepër të bukura edhe pas lindjes së katër fëmijëve.

Ajo poston shpesh foto në profilin e saj në Instagram, nga jeta e saj private por edhe puna.

Ditën e sotme, ajo ka postuar një foto ku tregon linjat e saj të bukura me një pal xhinse.

Dhe gjithashtu tregon edhe se gjithmonë ushqehet shëndetshëm pavarësisht kohës së limituar për shkak të angazhimeve, ajo nuk del nga shtëpia pa ngrënë mëngjes.

 

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

SKANDAL/ Publikohen pamjet e “Shëruesit” që të zgjidh hallet përmes seksit (+18)

Aktualitet

SKANDAL/ Publikohen pamjet e “Shëruesit” që të zgjidh hallet përmes seksit (+18)

Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve. Por të gjitha këto probleme, “shëruesi” Shefqet i lidh me...

Sherr i dhunshëm mes shqiptarëve dhe rumunëve

Aktualitet

Sherr i dhunshëm mes shqiptarëve dhe rumunëve

Të burgosurit shqiptarë dhe ata rumunë janë përfshirë në një sherr të dhunshëm në burgun e Sollicciano të Firences në Itali. Mediat italiane raportojnë se u desh ndërhyrja e gardianëve për...

Daçiç: I kam thënë kancelarit austriak se vetëm një budalla del në anën e humbësit

Globi

Daçiç: I kam thënë kancelarit austriak se vetëm një budalla del në anën e humbësit

Ministri i jashtë serb Ivica Daçiç, ka vazhduar të mburret pas dështimit të Kosovës për t’u bërë anëtare e Interpolit. Ai ka thënë se një rezultat i tillë tregon se pa...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!