Aulona Musta ka një mesazh për fansat

E Enjte, 26 Prill 2018 19:40

Aulona Musta është një gazetaret më të dashura, e cila shpesh herë ndan me fansat e saj në Instagram këshilla dhe momente nga jeta e saj private.

Së fundmi ajo nëpërmjet një fotoje ku është shfaqur e veshur me nje fustan në ngjyrë të verdhë dhe duket tepër seksi ka një mesazh për fansat e saj.

Në përshkrimin e fotos ajo shkruan:’’ Qeshni njerez qeshni, mjaft e mbushet shpirtin me negativitet! ‘’

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Facebook nuk do të ofrojë më staf në fushatat politike

Globi

Facebook nuk do të ofrojë më staf në fushatat politike

Facebook nuk do të dërgojë staf për të punuar në zyrat e fushatave politike gjatë zgjedhjeve, ka njoftuar kompania. Rrjeti social ofronte staf të përkushtuar për fushatat politike duke i ndihmuar...

Instagrami vs. Realiteti: Fotot perfekte janë gënjeshtër e madhe

Lifestyle

Instagrami vs. Realiteti: Fotot perfekte janë gënjeshtër e madhe

Ne të gjithë jemi familjarë me fotot perfekte të Instagramit, të cilat gjithmonë duken shumë të bukura për të qenë të vërteta. Ne nuk jemi gjithmonë të veshur bukur dhe...

Kjo tortë e shijshme i ka vetëm tre përbërës

Shëndeti

Kjo tortë e shijshme i ka vetëm tre përbërës

A dëshironi të pregatisni një ëmbëlsirë të shijshme, që njëkohësisht të jetë e lirë dhe jo më shumë përbërës? Mendoni se është ve vështirë, apo më keq akoma, e pamundur? Atëherë...