Xhemi Shehu në krahët e një mashkulli misterioz

Premte, 27 Prill 2018 12:04

Ajo nuk shquhet për ndonjë prezencë të madhe në rrjetet sociale, por së fundi ka publikuar një foto shumë misterioze.

Xhemi shfaqet në krah të një mashkulli misterioz, të cilit nuk i duket fytyra.

Ajo ka bërë shumë kurioze kështu fancat e saj, numri i të cuilëve në fakt po rritet çdo ditë ë më shumë. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rama si Enveri, urdhëron sa fëmijë të lindin në 2019!

Aktualitet

Rama si Enveri, urdhëron sa fëmijë të lindin në 2019!

Kur vendi gjendet më në udhëkryq se asnjëherë, Rilindja dhe kreu i kësaj organizate Edi Rama me pompozitet propagandojnë atë që deri më sot nuk e kanë bërë prej vitit...

Publikohen formacionet anti-Uells, Panucci nuk ndryshon

Sport

Publikohen formacionet anti-Uells, Panucci nuk ndryshon

Shqipëria pret në "Elbasan Arena" Uellsin në një miqësore luksi. Kuqezinjtë do të tentojnë të bëjnë kthesën, pas asaj humbje turpëruese 4-0 ndaj Skocisë dhe përballë Bale me shokë kërkojnë vetëm...

Largimi i Panuccit, Duka: Nuk është në dorën time

Sport

Largimi i Panuccit, Duka: Nuk është në dorën time

Qëndrimi ose jo i Christian Panuccit është kthyer në një çështje në kombëtaren shqiptare. Rezultatet negative dhe loja e dobët kanë bërë që drejt italianit të vërshojnë kritika të shumta. Megjithatë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!