Ajo u "zhvesh" e para , zbuloni kush është

Premte, 27 Prill 2018 12:21

Sezoni i plazhit po afron, por shumica prej njerzve akoma nuk kanë shkuar për tu freskuar në bregdet. Por, njëra nga vajzat më të bukura të Showbizit shqiptar ka vendosur të lërë Tiranën dhe t'i drejtohet bregdetit.

Bëhet fjalë për ish-missin shqiptar, Nevina Shtylla, njëkohësisht edhe moderatore e një emisioni në Klan Tv.

 Nevina është shfaqur mjaft joshëse në një foto të hedhur në profilin e saj në Instagram. Pothuajse e ‘zhveshur’, me një kosum banje të zi që i mbulon shumë pak nga trupi i saj Nevina pozon në profil ndërsa ndodhet buzë detit.

Me sa duket për bukuroshen shqiptare, moderatore e ‘Jo vetëm modë’ në TV Klan, plazhi ka filluar, dhe ajo po bëhet gati, siç shprehet edhe në komentin e saj që shoqëron këto foto;’’Be prepared for summer..’’

Modifikuar më Premte, 27 Prill 2018 12:32

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Makina shpërthen në flakë, ja ku ka ndodhur

Aktualitet

Makina shpërthen në flakë, ja ku ka ndodhur

Një automjet u përfshi nga flakët në Elbasan. Ngjarja ndodhi gjatë natës në lagjen "Partizani" dhe sipas policisë makina ishte e parkuar në momentin kur u dogj. "Gjatë natës në lagjen...

Tani do të hani më shumë, mësoni të vërtetat që nuk i keni ditur për makaronat

Shëndeti

Tani do të hani më shumë, mësoni të vërtetat që nuk i keni ditur për makaronat

Janë të paktën 10 legjenda ato që nuk i paskemi ditur deri tani për makaronat – pjatën më të preferuar të italianëve. Aidepi, Lidhja e Industrive të Ëmbëlsirave dhe të Pastës...

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, 'bombat' e saj rriten dita-ditës

Show-biz

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, 'bombat' e saj rriten dita-ditës

Oriola Maashi ka qëlluar sërish në shenjë me postimin e saj.  Ajo ja ka dalë të tërheqë vëmendjen. Një set i ri fotografik e ka sjellë atë sërish bune dhe mjaft të freskët...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!