Video/ Enca nuk njeh ligje, shikoni se çfarë ka bërë

Premte, 27 Prill 2018 15:50

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të ndjekura të shoëbizz-it shqiptar.

Ajo shpesh është përfolur për veshjet provokuese dhe skenat erotike në klipet e këngëve të saj.

Enca ka thyer çdo tabu, dhe këtë e tregon më së miri video e hedhur në Instagram kohët e fundit.

Knëgëtarja shikohet duke tymosur hashash, dhe mesa duket ajo nuk e ka aspak problem ta ndajë më fansat e saj që është një përdoruese e kanabisit.

Me këtë veprim ajo ka kundërshtuar edhe ligjin.

Video

MOOD ALL SUMMER 2018

A post shared by ENCA (@enca) on

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Bota Shqiptare

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”, mjek popullor që pretendon se shëron shumë sëmundje, e ka pisk punën me policinë. Gjatë një kontrolli në banesën e tij është gjetur një...

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Aktualitet

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Ditën e sotme ka rënë bora e parë në Dardhë të Korçës. Temperaturat kanë nisur të ulen ndjeshëm dhe kjo ndjehet kryesisht në orët e para të mëngjesit dhe ato të...

Arratisja e Gruevskit, befason Zaev: Ai mund të jetë…

Bota Shqiptare

Arratisja e Gruevskit, befason Zaev: Ai mund të jetë…

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, në një konferencë për shtyp tha se autoritet duhet të hetojnë nëse Gruevski e ka lëshuar vendin vullnetarisht apo është rrëmbyer. Zaev: “Ne do të bëjmë gjithçka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!