Floriana Garo tregon linjat pas lindjes

Premte, 27 Prill 2018 16:31

Ish misi dhe moderatorja e njohur shqiptare Floriana Garo ka lindur një vajzë vetëm para një muaji.

Ajo gjatë kësaj periudhe nuk ka qenë shumë aktive në rrjetin e saj social Instagram por së fundmi ka postuar shumë foto.

Floriana nuk duket aspak si një grua që sapo ka lindur, por si një mis i vërtetë.

Format e saj trupore nuk kanë ndryshuar aspak, pasi ajo duket nuk super formë.

Për shumë femra është e vështirë të kthehen në format e tyre të mëparshme por kjo nuk ka ndodhur për moderatoren.

E veshur me një fustan lelja, e gjatë dhe e hollë Floriana di si t’ja zbukurojë ditën fansave të saj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

24 dhe 25 shtator në Durrës e Shijak do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Aktualitet

24 dhe 25 shtator në Durrës e Shijak do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Për shkak të remontit të OST në linjat 110kV Rrashbull-Sallmone, Rrashbull – Spitallë, në datat 24-25 shtator do të ketë kufizime energjie në disa zona në Durrës e Shijak, njoftoi...

Greta Koçi tregon si e ngacmoi futbollisti i kombëtares

Show-biz

Greta Koçi tregon si e ngacmoi futbollisti i kombëtares

Greta Koçi për sa i përket jetës private ka qenë gjithmonë e rezervuar dhe asnjëherë nuk kemi mësuar asgjë për ndonjë marrëdhënie të saj dashurie. E ftuar në “Xing me...

Shqiptari sulmohet barbarisht në mes të New York-ut (VIDEO)

Bota Shqiptare

Shqiptari sulmohet barbarisht në mes të New York-ut (VIDEO)

Një i ri shqiptar ka rënë pre e një sulmi, teksa po kalonte në trotuar. Sulmi ka ndodhur në lagjen Allerton në Bronx të New York ditën e djeshme, nga...