Vajza e Bleros ka ditëlindjen, e keni lexuar mesazhin prekës të tij?

Premte, 27 Prill 2018 16:44

Këngëtari Blero Muharremi është shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ai është përfolur shpesh në mediat rozë për ndarjen nga bashkëshortja dhe për lidhjen e tij me bukuroshen Afërditën.

Por kësaj rradhe Blero ka prekur të gjithë ndjekësit e tij në Instagram me dedikimin që i ka bërë të bijës për ditëlindje.

Postimi i tij ka marrë shumë reagime nga ndjekësit.

“Urime ditëlindja! Frymëmarrja ime! Është e kotë çdo gjë që shkruaj, është e kotë çdo gjë që këndoj dhe e interpretoj, e kotë është edhe nëse mundohem përmes këtyre vargjeve të të shpreh dashurinë. Thjesht çdo gjë që unë shkruaj për ty, asgjë nuk e ka peshën tënde. Si një urim i një babe, që për një sekondë shuhet kur fillon të uron e të lavdëron. Thjesht ti je bekim nga Allahu. Faleminderit Allah që për mua gjithçka që ka kuptim e arsyeton, ti je vet jeta Tara Muharremi”, ka shkruar këngëtari.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Trump deklasifikon dokumente të hetimit për ndërhyrjet ruse në zgjedhje

Globi

Trump deklasifikon dokumente të hetimit për ndërhyrjet ruse në zgjedhje

Presidenti Donald Trump urdhëroi Departamentin e Drejtësisë që të deklasifikojë një sërë dokumentesh që lidhen me hetimin për ndërhyrjen ruse në zgjedhje. Zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë, Sarah Sanders, tha se...

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Politikë

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Shpëtim Idrizi, në një intervistë në Top Show, sqaroi pse PDIU-ja vendosi që të kalojë në opozitë. Por, përpara se të zbulonte pse u largua, Idrizi rikujtoi arsyen pse u bashkua...

Dhunë fizike dhe psiqike, të burgosurit: I kemi larë muret me gjak

Aktualitet

Dhunë fizike dhe psiqike, të burgosurit: I kemi larë muret me gjak

Në redaksinë e emisionit “Stop” kanë mbërritur shumë letra nga persona që vuajnë dënimin në burgun e Fierit apo familjarë të tyre.Ata ankohen për sjellje të padenja nga ana e...